Nasi słuchacze, zarówno dzieci jak i dorośli –  nie chcą po zakończeniu zajęć opuszczać sal lekcyjnych i wracać do domu! To najlepsza rekomendacja dla naszej szkoły.

Nauczanie języka obcego w naszej placówce odbywa się w formie atrakcyjnych ćwiczeń i aktywności językowych. Nasza szkoła „przyciąga” nie tylko dzieci, ale również ich rodziców i opiekunów z najdalszych dzielnic Warszawy. Nasze „szkolne” spotkania zaowocowały już niejedną przyjaźnią!

Nasza placówka jest świetnie wyposażona i co nie mniej ważne – bardzo przyjazna dzieciom i rodzicom. Wszyscy przychodzą na zajęcia z niekłamaną przyjemnością i nawet nie zauważają, kiedy lekcja dobiega końca. Nasze zajęcia to okazja do wspaniałej zabawy i rzetelnej nauki języka.

W szkole panuje bardzo familijny, serdeczny klimat, daleki od atmosfery innych szkół językowych. Znamy każdego ucznia po imieniu, wiemy co lubi a czego nie, jaki jest jego ulubiony kolor, jakie ma hobby, jaki sport uprawia i jakie jest jego ulubione danie. Oprócz polskich lektorów, w szkole pracuje czworo native speakerów, więc wszechobecny język angielski, mobilizuje wszystkich do jego używania. Doświadczeni i pomysłowi lektorzy potrafią wspaniale zachęcić dzieci do nauki. Efekty tej nauki dostrzegalne są bardzo szybko. Rodzice często podkreślają zmianę w podejściu swoich dzieci do nauki języka angielskiego, również z perspektywy lepszych ocen w szkole. Ale to nie jedyny wykładnik. Z wielką radością słyszymy od rodziców, że ich dzieci w wolnym czasie  bez jakiegokolwiek przymusu powtarzają angielskie słówka lub podśpiewują usłyszane na lekcji piosenki. I nie mogą doczekać się kolejnych zajęć.

Z uwagą i troską przyglądamy się każdemu uczniowi naszej szkoły. Dbamy, by czuli się u nas doceniani, radośni i bezpieczni. W naszej placówce każdy uczeń czuje się najważniejszy. Bo otaczamy go życzliwością i opieką, jesteśmy otwarci i cierpliwi.

Rodzice naszych uczniów również chętnie przebywają w naszej szkole. Dzielimy się z nimi na bieżąco informacjami na temat dzieci i ich postępów w nauce. Dbamy, by rodzice czuli się u nas tak dobrze jak ich pociechy.

Kluby tematyczne, które organizujemy dla różnych grup wiekowych sprawiają, że szkoła cyklicznie zamienia się w czytelnię, kino albo teatr.